

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комплект сайлентблоків задньої підвіски (12 шт.) для автомобілів Mazda 626 GE (1991-1997). Сайлентблоки гарної якості, перевірено!
Гарантия от производителя на 40 тыс. км. пробега.
Можлива продажі сайлентблоків окремо (не комплектом).
У наявності є й сайлентблоки передніх важелів, а також будь-які інші запчастини ходової та підвіски для цих авто.
Звоните, пишите!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BCGUMA |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Діаметр зовнішній | 45 мм |
| Висота | 45 мм |
| Висота внутрішня | 34 мм |
| Код запчастини | GE |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 626 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність з: | Mazda 626 IV Hatchback (GE) 1991-1997 |
| Модель | 626 |
| Серія | 626 IV (GE) 1991-1997 |
| Марка | Mazda |
- Ціна: 2 475 ₴/комплект
