

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шумоізоляція передньої панелі (торпеди) Mazda Premacy CP (1999-2005).
Б/у у чудовому стані, повністю ціла. Заводська!
Забезпечує повне знеболювання роботи двигуна, у салоні тихо та приємно.
Також у наявності будь-які інші як нові, так і б/у запчастини для цих авто.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mazda |
| Країна виробник | Японія |
| Тип | Шумоізоляція |
| Товщина | 30 мм |
| Ширина листа | 1 см |
| Довжина листа | 1 см |
| Вага | 8 кг |
| Необхідність нагріву | Ні |
| Стан | Вживані |
| Користувальницькі характеристики | |
| Площа аркуша | 111 |
| Модель | Premacy CP (1999-2005) |
- Ціна: 500 ₴
