
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Повідець склоочисника переднього (тримач двірника) для Mazda 323 f/s/p серії BJ (1998-2004). Є правий і лівий (ціна вказана за 1).
Також у наявності будь-які інші як нові, так і б/у запчастини для цих авто.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mazda |
| Країна виробник | Японія |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип | Каркасний |
| Довжина водійського двірника | 550 мм |
| Довжина пасажирського двірника | 450 мм |
| Тип кріплення | Гачок |
| Довжина заднього двірника | 400 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Код запчастини | BJ3D-67-321 |
| Стан | Вживані |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 323 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність з: | Mazda 323 S VI (BJ) 1998-2004 |
| Модель | 323 |
| Серія | 323 F VI (BJ) 1998-2004 |
- Ціна: 270 ₴
