
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сайлентблок переднього нижнього важеля задній. Виробник — Yamato (Польща).
Застосування:
Mazda 323 f/s/p серії BJ (1998-2004)
Mazda Premacy CP (1999-2004)
Сторона встановлення: праворуч/ліворуч
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 48.5 мм |
| Стан | Новий |
| Висота внутрішня | 25.5 мм |
| Виробник | Yamato |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Країна виробник | Польща |
| Діаметр зовнішній | 48.2 мм |
| Діаметр внутрішній | 15.7 мм |
| Код запчастини | J43031BYMT |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 323 |
| Місце встановлення | Задній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модель | 323 |
| Серія | 323 F VI (BJ) 1998-2004 |
| Сумісність з: | Mazda 323 S VI (BJ) 1998-2004 |
- Ціна: 160 ₴
