
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гальмівні колодки задні дискові для Mazda 323 F/S BJ (1998-2004) з двигунами 1.4 1.5 1.6 1.8 2.0 бензин / 2.0 дизель.
Виробник — LPR (Італія).
Характеристики деталі:
| Ширина (мм) | 39,4 |
| Гальмівна система | Akebono |
| Товщина [мм] | 13,1 |
| Тип гальма | Дисковий механізм |
| Сторона встановлення | задний мост |
| Довжина [мм] | 107,8 |
LPR — італійська компанія, що спеціалізується на автомобільному гальмі. Здійснює постачання оригінальної продукції цілому ряду автоконцернів, до якого входить Renault, Mazda, GM, а також PSA Group, Maserati та Ferrari. Всі запчастини мають сертифікат якості ISO 9002 та окремий сертифікат від італійської компанії Ferrari.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Дискові |
| Виробник | LPR |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Країна виробник | Італія |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Призначення | Задні колеса |
| Код запчастини | 05P336 |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 323 |
| Ширина | 107.8 мм |
| Висота | 39.4 мм |
| Товщина | 13.1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модель | 323 |
| Серія | 323 F VI (BJ) 1998-2004 |
| Сумісність з: | Mazda 323 S VI (BJ) 1998-2004 |
- Ціна: 560 ₴
