

Передні гальмівні колодки виробництва АВЕ — для 323 серії BJ (1998-2004) з об'ємами 1.3 1.4 і 1.5 - також у наявності будь-які інші запчастини на ці моделі, телефонуйте 0987436141
| Ширина (мм) | 51,8 |
| Гальмівна система | Sumitomo |
| Товщина [мм] | 15,4 |
| Тип гальма | Дисковий механізм |
| Сторона встановлення | передний мост |
| Довжина [мм] | 123 |
| Датчик зношування | вмик. датчик зносу |
Застосування:
| MAZDA |
ETUDE VI (BJ)
|
1.4
|
2001.01
|
2004.05
|
1324
|
53
|
72
|
4
|
B3 (16V)
|
| MAZDA |
FAMILIA VI (BJ)
|
1.4
|
2001.01
|
2004.05
|
1324
|
53
|
72
|
4
|
B3 (16V)
|
| MAZDA |
323 F/P Mk VI (BJ)
|
1.4
|
2001.01
|
2004.05
|
1324
|
53
|
72
|
4
|
B3 (16V)
|
| MAZDA |
323 ASTINA VI (BJ)
|
1.4
|
2001.01
|
2004.05
|
1324
|
53
|
72
|
4
|
B3 (16V)
|
| MAZDA |
323 F VI (BJ)
|
1.4
|
2001.01
|
2004.05
|
1324
|
53
|
72
|
4
|
B3 (16V)
|
| MAZDA |
ETUDE VI (BJ)
|
1.4
|
2001.01
|
2004.05
|
1324
|
53
|
72
|
4
|
B3 (16V)
|
| MAZDA |
FAMILIA VI (BJ)
|
1.4
|
2001.01
|
2004.05
|
1324
|
53
|
72
|
4
|
B3 (16V)
|
| MAZDA |
323 S Mk VI (BJ)
|
1.4
|
2001.01
|
2004.05
|
1324
|
53
|
72
|
4
|
B3 (16V)
|
| MAZDA |
323 PROTEGÉ VI (BJ)
|
1.4
|
2001.01
|
2004.05
|
1324
|
53
|
72
|
4
|
B3 (16V)
|
| MAZDA |
323 S VI (BJ)
|
1.4
|
2001.01
|
2004.05
|
1324
|
53
|
72
|
4
|
B3 (16V)
|
| FORD ASIA / OZEANIA |
LASER Похила задня частина (BA_3, BF_3, BF_4, BG_3, BJ_4)
|
1.6 LX
|
2000.10
|
2003.11
|
1598
|
72
|
98
|
4
|
ZM40
|
| FORD ASIA / OZEANIA |
LASER Похила задня частина (BA_3, BF_3, BF_4, BG_3, BJ_4)
|
1.6 LX
|
2000.10
|
2003.11
|
1598
|
72
|
98
|
4
|
ZM39
|
| FORD ASIA / OZEANIA |
LASER / LASER LIDEA (BA_2, BA_3, BA_4, BJ_2)
|
1.6
|
2000.10
|
2003.11
|
1598
|
72
|
98
|
4
|
ZM40
|
| FORD ASIA / OZEANIA |
LASER / LASER LIDEA (BA_2, BA_3, BA_4, BJ_2)
|
1.6
|
2000.10
|
2003.11
|
1598
|
72
|
98
|
4
|
ZM39
|
| FORD ASIA / OZEANIA |
LASER Похила задня частина (BA_3, BF_3, BF_4, BG_3, BJ_4)
|
2.0 SR2
|
1999.11
|
2003.11
|
1991
|
92
|
125
|
4
|
FS7J
|
| MAZDA |
ETUDE VI (BJ)
|
1.4 16V
|
1998.09
|
2001.01
|
1324
|
54
|
73
|
4
|
B3 ME
|
| MAZDA |
FAMILIA VI (BJ)
|
1.4 16V
|
1998.09
|
2001.01
|
1324
|
54
|
73
|
4
|
B3 ME
|
| MAZDA |
323 S Mk VI (BJ)
|
1.4 16V
|
1998.09
|
2001.01
|
1324
|
54
|
73
|
4
|
B3 ME
|
| MAZDA |
323 PROTEGÉ VI (BJ)
|
1.4 16V
|
1998.09
|
2001.01
|
1324
|
54
|
73
|
4
|
B3 ME
|
| MAZDA |
323 S VI (BJ)
|
1.4 16V
|
1998.09
|
2001.01
|
1324
|
54
|
73
|
4
|
B3 ME
|
| MAZDA |
ETUDE VI (BJ)
|
1.5 16V
|
1998.09
|
2001.01
|
1498
|
65
|
88
|
4
|
ZL06
|
| MAZDA |
ETUDE VI (BJ)
|
1.5 16V
|
1998.09
|
2001.01
|
1498
|
65
|
88
|
4
|
ZL05
|
| MAZDA |
FAMILIA VI (BJ)
|
1.5 16V
|
1998.09
|
2001.01
|
1498
|
65
|
88
|
4
|
ZL06
|
| MAZDA |
FAMILIA VI (BJ)
|
1.5 16V
|
1998.09
|
2001.01
|
1498
|
65
|
88
|
4
|
ZL05
|
| MAZDA |
323 S Mk VI (BJ)
|
1.5 16V
|
1998.09
|
2001.01
|
1498
|
65
|
88
|
4
|
ZL06
|
| MAZDA |
323 S Mk VI (BJ)
|
1.5 16V
|
1998.09
|
2001.01
|
1498
|
65
|
88
|
4
|
ZL05
|
| MAZDA |
323 PROTEGÉ VI (BJ)
|
1.5 16V
|
1998.09
|
2001.01
|
1498
|
65
|
88
|
4
|
ZL06
|
| MAZDA |
323 PROTEGÉ VI (BJ)
|
1.5 16V
|
1998.09
|
2001.01
|
1498
|
65
|
88
|
4
|
ZL05
|
| MAZDA |
323 S VI (BJ)
|
1.5 16V
|
1998.09
|
2001.01
|
1498
|
65
|
88
|
4
|
ZL06
|
| MAZDA |
323 S VI (BJ)
|
1.5 16V
|
1998.09
|
2001.01
|
1498
|
65
|
88
|
4
|
ZL05
|
| MAZDA |
ETUDE VI (BJ)
|
1.4 16V
|
1998.09
|
2001.01
|
1324
|
54
|
73
|
4
|
B3 ME
|
| MAZDA |
FAMILIA VI (BJ)
|
1.4 16V
|
1998.09
|
2001.01
|
1324
|
54
|
73
|
4
|
B3 ME
|
| MAZDA |
323 F/P Mk VI (BJ)
|
1.4 16V
|
1998.09
|
2001.01
|
1324
|
54
|
73
|
4
|
B3 ME
|
| MAZDA |
323 ASTINA VI (BJ)
|
1.4 16V
|
1998.09
|
2001.01
|
1324
|
54
|
73
|
4
|
B3 ME
|
| MAZDA |
323 F VI (BJ)
|
1.4 16V
|
1998.09
|
2001.01
|
1324
|
54
|
73
|
4
|
B3 ME
|
| MAZDA |
ETUDE VI (BJ)
|
1.5 16V
|
1998.09
|
2001.01
|
1498
|
65
|
88
|
4
|
ZL06
|
| MAZDA |
ETUDE VI (BJ)
|
1.5 16V
|
1998.09
|
2001.01
|
1498
|
65
|
88
|
4
|
ZL05
|
| MAZDA |
FAMILIA VI (BJ)
|
1.5 16V
|
1998.09
|
2001.01
|
1498
|
65
|
88
|
4
|
ZL06
|
| MAZDA |
FAMILIA VI (BJ)
|
1.5 16V
|
1998.09
|
2001.01
|
1498
|
65
|
88
|
4
|
ZL05
|
| MAZDA |
323 F/P Mk VI (BJ)
|
1.5 16V
|
1998.09
|
2001.01
|
1498
|
65
|
88
|
4
|
ZL06
|
| MAZDA |
323 F/P Mk VI (BJ)
|
1.5 16V
|
1998.09
|
2001.01
|
1498
|
65
|
88
|
4
|
ZL05
|
| MAZDA |
323 ASTINA VI (BJ)
|
1.5 16V
|
1998.09
|
2001.01
|
1498
|
65
|
88
|
4
|
ZL06
|
| MAZDA |
323 ASTINA VI (BJ)
|
1.5 16V
|
1998.09
|
2001.01
|
1498
|
65
|
88
|
4
|
ZL05
|
| MAZDA |
323 F VI (BJ)
|
1.5 16V
|
1998.09
|
2001.01
|
1498
|
65
|
88
|
4
|
ZL06
|
| MAZDA |
323 F VI (BJ)
|
1.5 16V
|
1998.09
|
2001.01
|
1498
|
65
|
88
|
4
|
ZL05
|
| MAZDA |
ETUDE VI (BJ)
|
1.5
|
1998.05
|
2004.05
|
1498
|
80
|
109
|
4
|
|
| MAZDA |
FAMILIA VI (BJ)
|
1.5
|
1998.05
|
2004.05
|
1498
|
80
|
109
|
4
|
|
| MAZDA |
323 S Mk VI (BJ)
|
1.5
|
1998.05
|
2004.05
|
1498
|
80
|
109
|
4
|
|
| MAZDA |
323 PROTEGÉ VI (BJ)
|
1.5
|
1998.05
|
2004.05
|
1498
|
80
|
109
|
4
|
|
| MAZDA |
323 S VI (BJ)
|
1.5
|
1998.05
|
2004.05
|
1498
|
80
|
109
|
4
|
|
| FORD ASIA / OZEANIA |
LYNX Похила задня частина (BJ_4M)
|
1.6
|
1998.02
|
2001.09
|
1597
|
66
|
90
|
4
|
B67L
|
| FORD ASIA / OZEANIA |
LYNX Похила задня частина (BJ_4M)
|
1.6
|
1998.02
|
2001.09
|
1597
|
66
|
90
|
4
|
B67K
|
| FORD ASIA / OZEANIA |
LYNX (BJ_2A, BJ_2P)
|
1.6
|
1998.02
|
2001.09
|
1597
|
66
|
90
|
4
|
B67L
|
| FORD ASIA / OZEANIA |
LYNX (BJ_2A, BJ_2P)
|
1.6
|
1998.02
|
2001.09
|
1597
|
66
|
90
|
4
|
B67K
|
ABE — великий польський виробник деталей автомобільного гальма. Може похвалитися досить високою якістю продукції та низьким відсотком браку. Продукція також має сертифікат стандарту ECR-90.
Як зазначили автолюби, деталі гарантують високу якість гальмування (виключаючи різке гальмування на високих швидкостях), досить швидке притирання. Також деталі мають непоганий експлуатаційний ресурс: 50 тис. км і більше для колодок. Запчастини ABE — гарні представники бюджетного сегмента.
Продукція польського ABE швидко набирає популярності в країнах Східної Європи. Причин три: низька ціна, прийнятна якість, немає підробок. У плані геометрії запчастин повністю відповідають оригінальним автомобільним гальмам. Варто зазначити, що гальмівні колодки ABE вирізняються високою м'якістю. Вони сумісні практично з усіма бюджетними дисками, що дає автолюбим можливість придбати та встановити недорогі гальма на свій транспортний засіб.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Країна виробник | Польща |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Призначення | Передні колеса |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Тип | Дискові |
| Код запчастини | C13045ABE |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 323 |
| Товщина | 15.4 мм |
| Висота | 51.8 мм |
| Ширина | 123 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модель | 323 |
| Серія | 323 F VI (BJ) 1998-2004 |
| Сумісність з: | Mazda 323 S VI (BJ) 1998-2004 |
- Ціна: 640 ₴
