
Гальмівний диск передній для Mazda 323 f/s/c BA (1994-1998) з двигунами 1.5 (Z5-DE)
Виробник ABE
ABE — великий польський виробник деталей автомобільного гальма. Продукція також має сертифікат стандарту ECR-90. Як зазначили автолюби, деталі гарантують високу якість гальмування, досить швидку притирання. Також деталі мають непоганий експлуатаційний ресурс: 50 тис. км і більше для колодок. Запчастини ABE — гарні представники бюджетного сегмента.
Продукція польського ABE швидко набирає популярності в країнах Східної Європи. Причин три: низька ціна, прийнятна якість, немає підробок. У плані геометрії запчастин повністю відповідають оригінальним автомобільним гальмам. Варто зазначити, що гальмівні колодки ABE вирізняються високою м'якістю. Вони сумісні практично з усіма бюджетними дисками, що дає автолюбим можливість придбати та встановити недорогі гальма на свій транспортний засіб.
| Товщина гальмівного диска (мм) | 22 |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Мінімальна товщина [мм] | 20 |
| Кількість отворів | 4 |
| Діаметр центрування [мм] | 55 |
| Діаметр [мм] | 235 |
| Висота [мм] | 45 |
| Внутрішній діаметр | 125 |
| ? фаски 2 [мм] | 100 |
| ? отвори [мм] | 13 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Країна виробник | Польща |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Зовнішній діаметр | 235 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Діаметр маточини | 55 мм |
| Перфорація дисків | Без перфорації |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 22 мм |
| Код запчастини | C33044ABE |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 323 |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 100 мм |
| Висота | 45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модель | 323 |
| Серія | 323 F V (BA) 1994-1998 |
| Сумісність з: | Mazda 323 S V (BA) 1994-2001 |
- Ціна: 880 ₴
