

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Радіатор охолодження двигуна виробництва Thermotec. Матеріал — алюміній, паяння. Якісний радіатор за розумну ціну! Виробництво Польща.
Застосовується (МКПП):
| Марка | Модель | Тип |
Нач. вып.
|
Остаточно. вип.
|
Об'єм
(куб.см) |
Потужність
(кВт) |
Потужність
(л.с.) |
Кількість
цил. |
Код двіг.
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MAZDA |
FAMILIA V (BA)
|
2.0 24V
|
1994.08
|
1998.09
|
1995
|
106
|
144
|
6
|
KF
|
| MAZDA |
323 F Mk V (BA)
|
2.0 24V
|
1994.08
|
1998.09
|
1995
|
106
|
144
|
6
|
KF
|
| MAZDA |
323 ASTINA V (BA)
|
2.0 24V
|
1994.08
|
1998.09
|
1995
|
106
|
144
|
6
|
KF
|
| MAZDA |
323 F V (BA)
|
2.0 24V
|
1994.08
|
1998.09
|
1995
|
106
|
144
|
6
|
KF
|
| MAZDA |
FAMILIA V (BA)
|
1.8 16V
|
1994.08
|
1998.09
|
1840
|
84
|
114
|
4
|
BP-ZE
|
| MAZDA |
323 F Mk V (BA)
|
1.8 16V
|
1994.08
|
1998.09
|
1840
|
84
|
114
|
4
|
BP-ZE
|
| MAZDA |
323 ASTINA V (BA)
|
1.8 16V
|
1994.08
|
1998.09
|
1840
|
84
|
114
|
4
|
BP-ZE
|
| MAZDA |
323 F V (BA)
|
1.8 16V
|
1994.08
|
1998.09
|
1840
|
84
|
114
|
4
|
BP-ZE
|
| MAZDA |
FAMILIA V (BA)
|
1.5 16V
|
1994.07
|
1998.09
|
1489
|
65
|
88
|
4
|
Z5-DE
|
| MAZDA |
323 F Mk V (BA)
|
1.5 16V
|
1994.07
|
1998.09
|
1489
|
65
|
88
|
4
|
Z5-DE
|
| MAZDA |
323 ASTINA V (BA)
|
1.5 16V
|
1994.07
|
1998.09
|
1489
|
65
|
88
|
4
|
Z5-DE
|
| MAZDA |
323 F V (BA)
|
1.5 16V
|
1994.07
|
1998.09
|
1489
|
65
|
88
|
4
|
Z5-DE
|
| MAZDA |
30X (EC)
|
1.6 i
|
1994.01
|
1997.10
|
1598
|
79
|
107
|
4
|
B6D
|
| MAZDA |
EUNOS 30X (EC)
|
1.6 i
|
1994.01
|
1997.10
|
1598
|
79
|
107
|
4
|
B6D
|
| MAZDA |
MX-3 (EC)
|
1.6 i
|
1994.01
|
1997.10
|
1598
|
79
|
107
|
4
|
B6D
|
| MAZDA |
30X (EC)
|
1.6 i
|
1991.07
|
1997.10
|
1598
|
65
|
88
|
4
|
B69
|
| MAZDA |
EUNOS 30X (EC)
|
1.6 i
|
1991.07
|
1997.10
|
1598
|
65
|
88
|
4
|
B69
|
| MAZDA |
MX-3 (EC)
|
1.6 i
|
1991.07
|
1997.10
|
1598
|
65
|
88
|
4
|
B69
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thermotec |
| Країна виробник | Польща |
| Тип запчастини | Аналог |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Тип радіатора | Нерозбірний |
| Тип решітки | Трубчасто-стрічкова |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Матеріал | Алюміній |
| Код запчастини | D73006TT |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 323 |
| Тип коробки передач | Механічна |
| Призначення | Для автомобілів з/без кондиціонера |
| Довжина ядра радіатора | 670 мм |
| Ширина ядра радіатора | 349 мм |
| Глибина ядра радіатора | 22 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модель | 323 |
| Серія | 323 F V (BA) 1994-1998 |
| Сумісність з: | Mazda 323 S V (BA) 1994-2001 |
- Ціна: 2 990 ₴
