


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник передньої маточини виробництва NTN, Японія (підшипники цього виробника для mazda є оригіналом)
Внутрішній діаметр — 42, зовнішній діаметр — 80, ширина/висота — 45.
Застосовується в автомобілях:
Mazda 626 GE (1991-1997)
Mazda 6 GG (2002-2007)
Mazda 6 GY Station Wagon (2002-2007)
Mazda 6 GG MPS 2.3 Tyrbo
Mazda 626 GF (1997-2002)
Mazda Premacy CP (1999-2005)
Mazda Xedos 6/9
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NTN |
| Країна виробник | Японія |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Вид підшипника | Ступиці переднього колеса |
| Внутрішній діаметр | 42 мм |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Код запчастини | au0801-3llx |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 626 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність з: | Mazda 626 IV Hatchback (GE) 1991-1997 |
| Модель | 626 |
| Серія | 626 IV (GE) 1991-1997 |
- Ціна: 1 080 ₴
