
LPR — італійська компанія, що спеціалізується на автомобільному гальмі. Здійснює постачання оригінальної продукції цілому ряду автоконцернів, до якого входить Renault, Mazda, GM, а також PSA Group, Maserati та Ferrari. Всі запчастини мають сертифікат якості ISO 9002 та окремий сертифікат від італійської компанії Ferrari.
У товарному ряду LPR можна знайти всі деталі гальма, а також автомобільні ШРУСи, деякі елементи зчеплення (циліндри, підшипники). Італійські запчастини, вироблені всього на 4 заводах, вирізняються дуже високою якістю виготовлення. Часто їх порівнюють із продукцією Brembo, Bosch і ABS з азійських заводів — ціна приблизно та сама, але якість набагато вища. Особливо гарні гальма LPR, оскільки вони мають стабільний гальмівний момент, низьку шумність і невисоку швидкість зношування.
Код за каталогом виробника — 05Р559. Застосовуються:
Mazda 323 f/s BJ (1998-2002) з двигунами 1.6, 1.8 (1840), 2.0 бензин, 2.0 дизель
Mazda Premacy CP (1999-2005) з двигунами 1.8 (1840), 2.0, 2.0 дизель, 2.3 SVT
Mazda MX-6 (GE) з двигунами 1.8, 2.0, 2.2, 2.5
Mazda 626 GE (1992-1997) з двигунами 1.8, 2.0, 2.5 бензин, 2.0 дизель
Mazda Xedos 6 CA з двигунами 1.6, 2.0
Mazda 626 GF (1997-2002) з двигунами 2.0 бензин/дизель
Mazda 626 Station Wagon GW (1998-2002) з двигуном 2.0
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LPR |
| Країна виробник | Італія |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Призначення | Передні колеса |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Тип | Дискові |
| Код запчастини | 05p559 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | MX-6 |
| Товщина зовнішньої накладки | 16.5 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 14.5 мм |
| Ширина | 131.7 мм |
| Висота | 51.5 мм |
| Число індикаторів зносу | 4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модель | MX-6 |
| Серія | MX-6 (GE) 1991-1997 |
| Сумісність з: | Mazda 323 S VI (BJ) 1998-2004 |
- Ціна: 650 ₴/комплект
