
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Передній вентильований гальмівний диск виробництва Starline.
Для Mazda 6 GG (2002-2007) з двигуном 1.8 бензин
Mazda 6 GY Station Wagon (2002-2007) з двигуном 1.8 бензин
Mazda 626 V GW Station Wagon (після 09.1999 р.в.) з двигунами 2.0 бензин 2.0 турбодизель.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Товщина | 24 мм |
| Перфорація дисків | Без перфорації |
| Виробник | Starline |
| Тип | Вентильовані |
| Зовнішній діаметр | 274 мм |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Призначення | Передні колеса |
| Країна виробник | Чехія |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Код запчастини | PB20209 |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 626 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модель | 626 |
| Серія | 626 V Station Wagon (GW) 1998-2002 |
- Ціна: 860 ₴
