

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
FERODO — один зі світових лідерів із виробництва деталей гальмівної системи, що славиться своїми високотехнологічними розробками, що дає змогу випускати на ринок гальмівні диски та колодки високої якості.
Код за каталогом FERODO — DDF 1278.
Характеристики: товщина — 24 мм, зовнішній діаметр — 274 мм, висота — 47,5 мм, діаметр центрування — 72 мм, кількість отворів у диску колеса — 5, тип — з внутрішньою вентиляцією.
Для Mazda 6 GH седан/хетчбек/універсал (2007-2012) з двигунами 1.8 2.0 2.5 бензин, 2.2 дизель
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Вентильовані |
| Країна виробник | Великобританія |
| Товщина | 24 мм |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Призначення | Передні колеса |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Виробник | Ferodo |
| Зовнішній діаметр | 274 мм |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Перфорація дисків | Без перфорації |
| Діаметр маточини | 72 мм |
| Код запчастини | DDF 1278 |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність з: | Mazda 6 Station Wagon (GY) 2002-2007 |
| Модель | 6 |
| Серія | 6 (GH) 2007-2012 |
- Ціна: 1 471 ₴
