
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гальмівний диск передній виробництва TRW (поверхня з покриттям).
Діаметр — 235 мм, товщина — 22 мм, кількість отворів — 4, діаметр центрування — 55 мм.
Для Mazda 323 f/s/p серії BJ (1998-2004) з двигунами 1.4 1.5
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Вентильовані |
| Країна виробник | Чехія |
| Товщина | 22 мм |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Призначення | Передні колеса |
| Перфорація дисків | Без перфорації |
| Виробник | TRW |
| Зовнішній діаметр | 235 мм |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Діаметр маточини | 55 мм |
| Код запчастини | DF3089 |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 323 |
| Висота | 45 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 100 мм |
| Колір | Чорний |
| Покриття дисків | Пофарбований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність з: | Mazda 323 S VI (BJ) 1998-2004 |
| Модель | 323 |
| Серія | 323 F VI (BJ) 1998-2004 |
- Ціна: 660 ₴
