
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Задній гальмівний диск Nipparts для Mazda 323 F/S/P серії BJ (1998-2004) 1.3 1.4 1.5 1.6 1.8 2.0 2.0D
Оригінальний номер B26Y26251.
|
|
||||
|
||||
Характеристики деталі:
| Товщина гальмівного диска (мм) | 10 |
| Тип гальмівного диска | повний |
| Мінімальна товщина [мм] | 8 |
| Кількість отворів | 4 |
| Діаметр центрування [мм] | 55 |
| Діаметр маточини [мм] | 134,9 |
| Діаметр [мм] | 261 |
| Висота [мм] | 40 |
| ? фаски 2 [мм] | 100 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nipparts |
| Товщина | 10 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Зовнішній діаметр | 261 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Діаметр маточини | 55 мм |
| Перфорація дисків | Без перфорації |
| Код запчастини | j3313027 |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 323 |
| Висота | 40 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 100 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модель | 323 |
| Серія | 323 F VI (BJ) 1998-2004 |
| Сумісність з: | Mazda 323 S VI (BJ) 1998-2004 |
- Ціна: 880 ₴

