
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Задні гальмівні колодки для Mazda 6 GG (2002-2007) з двигунами 1.8 2.0 2.3 бензин, 2.0 дизель.
Виробник Bremdo, Італія.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Дискові |
| Виробник | BREMBO |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Країна виробник | Італія |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Призначення | Задні колеса |
| Код запчастини | P49036 |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 6 |
| Ширина | 108 мм |
| Товщина | 13 мм |
| Висота | 40 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модель | 6 |
| Серія | 6 (GG) 2002-2007 |
- Ціна: 844 ₴
