
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гальмівні колодки передні для Mazda 6 GG (2002-2007) з двигунами 2.0/2.3 бензин, 2.0 дизель
Виробник — італійська компанія BREMBO, відома у всьому світі своїми унікальними компонентами гальмівних систем — надміцні, здатні витримувати вплив екстремальних температур, що практично не стираються й прості в установленні. Численні тести показують, що рекордними показниками гальмування може похвалитися лише BREMBO. Якщо Ви любите інтенсивний стиль їзди BREMBO — чудовий вибір для Вас!
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Дискові |
| Виробник | BREMBO |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Країна виробник | Італія |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Призначення | Передні колеса |
| Код запчастини | P49032 |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 6 |
| Ширина | 132 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Висота | 60 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр маточини | 72 |
| Зовнішній діаметр | 258 |
| Кількість отворів | 5 |
| Модель | 6 |
| Серія | 6 (GG) 2002-2007 |
- Ціна: 871 ₴
