
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник ABE, Польща. Гарна якість.
Для Mazda 323 BA з двигунами 1.8
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Дискові |
| Виробник | ABE |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Країна виробник | Польща |
| Призначення | Передні колеса |
| Код запчастини | C13035ABE |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 323 |
| Ширина | 91.7 мм |
| Товщина | 14.5 мм |
| Висота | 71 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модель | 323 |
| Серія | 323 F V (BA) 1994-1998 |
- Ціна: 530 ₴
