
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Передні гальмівні колодки відомого виробника Remsa (Іспанія).
Для Mazda 323 f,s,p,c BA з двигунами 1.5
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Дискові |
| Виробник | Remsa |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Країна виробник | Іспанія |
| Призначення | Передні колеса |
| Код запчастини | 021212 |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 323 |
| Довжина | 91.6 мм |
| Висота | 64 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модель | 323 |
| Серія | 323 F V (BA) 1994-1998 |
- Ціна: 472 ₴
