
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Передні вентильовані гальмівні диски для Mazda 323 BA (1994-1998) F,S, C,P із двигуном 1.5
Розбовтування 4х100
Виробник Nipparts, гарна якість за розумні гроші.
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Передні колеса |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип | Вентильовані |
| Тип запчастини | Аналог |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Код запчастини | J3303044 |
| Виробник | Nipparts |
| Товщина | 22 мм |
| Зовнішній діаметр | 235 мм |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Перфорація дисків | Без перфорації |
| Сумісність з моделлю | 323 |
| Стан | Новий |
| Висота | 45 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | 323 F V (BA) 1994-1998 |
| Модель | 323 |
- Ціна: 750 ₴
