
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник — іспанська компанія Remsa, що є частиною концерну TRW. На сьогодні Remsa займає провідне місце на ринку автозапчастин як виробник дискових і барабанних гальмівних колодок і гальмівних дисків високої якості.
Цей диск встановлюється на Mazda 2 DE (2007-2016 г.в.) з двигунами 1.3, 1.4, 1.5, 1.6 MZ-CD.
Код за каталогом Mazda — DN2033251, DF7133251
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Товщина | 23 мм |
| Виробник | Remsa |
| Тип | Вентильовані |
| Зовнішній діаметр | 258 мм |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Діаметр маточини | 55 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Країна виробник | Іспанія |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Перфорація дисків | Без перфорації |
| Код запчастини | 6126610 |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Висота | 44 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | 2 (DE) 2007- |
- Ціна: 1 049 ₴
