
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Передній гальмівний диск TEXTAR на Mazda 6 MPS 2.3 Turbo і Mazda 6 GG 2.3
Диск чудової якості, здатний витримувати інтенсивне тертя. Не піддається корозії, вирізняється зносостійкістю і здатністю забезпечувати ефективне гальмування. Чудово показує себе в парі з гальмівними колодками Brembo і Textar.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Вентильовані |
| Країна виробник | Німеччина |
| Товщина | 25 мм |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Призначення | Передні колеса |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Виробник | Textar |
| Зовнішній діаметр | 320 мм |
| Тип запчастини | Аналог |
| Перфорація дисків | Без перфорації |
| Діаметр маточини | 72 мм |
| Код запчастини | 92166300 |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 6 |
| Висота | 46 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 13 мм |
| Конструктивні особливості | Без колісних шпильок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модель | 6 |
| Серія | 6 (GG) 2002-2007 |
- Ціна: 1 600 ₴
