
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник — німецька компанія Textar, завод із виробництва дисків і колодок міститься в Польщі. Гальмівні диски цього бренда виготовляються за сучасними німецькими технологіями, під контролем фахівців із Німеччини.
Дуже якісний гальмівний диск, стійкий до корозії та зношування. На сьогодні продукція Textar за якістю займає одне з провідних місць у ціновому діапазоні "вище середнього".
Цей диск встановлюється на задню вісь Mazda 3 BK (12/14) 2002-2009 г. з об'ємами 1.4, 1.6 і 1.6DI.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Товщина | 11 мм |
| Виробник | Textar |
| Зовнішній діаметр | 265 мм |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Діаметр маточини | 72 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Країна виробник | Німеччина |
| Перфорація дисків | Без перфорації |
| Код запчастини | 92130500 |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 3 |
| Висота | 40.8 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 13.8 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Конструктивні особливості | Без колісних шпильок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модель | 3 |
| Серія | 3 (BK) 2003-2009 |
- Ціна: 719 ₴
