
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник Textar, Німеччина.
Гальмівний диск Textar PRO 92130403 з ПОКРИТТЯМ (що не мало важливо!). Покриття забезпечує високу стійкість до корозії, зменшує знос, сприятливо впливає на плавність гальмування.
Для Mazda 3 (BK 12) (2006-2009) з двигунами 2.0, 2.3 бензин, 2.0 дизель
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 25 мм |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Призначення | Передні колеса |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Перфорація дисків | Без перфорації |
| Виробник | Textar |
| Зовнішній діаметр | 300 мм |
| Тип запчастини | Аналог |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 92130403 |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 3 |
| Висота | 48.5 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 13.8 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Конструктивні особливості | Без колісних шпильок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність з: | Mazda PREMACY (CP) 1999-2005 |
| Модель | 3 |
| Серія | 3 (BK) 2003-2009 |
- Ціна: 1 185 ₴
