
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник Profit, Чехія.
Гальмівні диски ТМ Profit виробляються із сірого чавуну найвищої якості з вмістом графіту. Застосування передових технологій у виготовленні та обробленні поверхні дисків Profit дає змогу забезпечити найточніше балансування диска, високу стійкість до корозії та зносу, плавність і ефективність у разі гальмування.
Для Mazda 3 (BK 12) 2002-2006 г. з двигунами 1.6 бензин, 1.6 турбодизель
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Вентильовані |
| Країна виробник | Чехія |
| Товщина | 25 мм |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Призначення | Передні колеса |
| Перфорація дисків | Без перфорації |
| Виробник | Profit |
| Зовнішній діаметр | 278 мм |
| Тип запчастини | Аналог |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Діаметр маточини | 69 мм |
| Код запчастини | 50101311 |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 3 |
| Висота | 48.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модель | 3 |
| Серія | 3 (BK) 2003-2009 |
- Ціна: 1 165 ₴
