
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник Blue Print, Великобританія. Гідна якість у середньому ціновому діапазоні.
Передній гальмівний диск для Mazda 3 (BK 12) 2002-2006 р. з двигунами 1.6 бензин, 1.6 турбодизель
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Товщина | 25 мм |
| Виробник | Blue Print |
| Тип | Вентильовані |
| Зовнішній діаметр | 277 мм |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Країна виробник | Великобританія |
| Призначення | Передні колеса |
| Перфорація дисків | Без перфорації |
| Код запчастини | ADM54381 |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 3 |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модель | 3 |
| Серія | 3 (BK) 2003-2009 |
- Ціна: 977 ₴
