
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Задній гальмівний диск виробництва Starline (Чехія). Гарне поєднання ціна/якість.
Диск встановлюється на ЗАДнюЮ вісь MAZDA 6 GG з двигунами 1.8, 2.0, 2.3 бензин, 2.0DI (подходит на Mazda Premacy CP| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Чехія |
| Призначення | Задні колеса |
| Діаметр маточини | 72 мм |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Код запчастини | PB1424 |
| Виробник | Starline |
| Товщина | 10 мм |
| Зовнішній діаметр | 280 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Перфорація дисків | Без перфорації |
| Сумісність з моделлю | 6 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | повний |
| Серія | 6 (GG) 2002-2007 |
| Сумісність з: | Mazda PREMACY (CP) 1999-2005 |
| Модель | 6 |
- Ціна: 830 ₴
