
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Задній гальмівний диск виробництва Ferodo, Великобританія. Чудова якість за розумні гроші.
Гальмівні диски та колодки Ferodo вже багато років виділяються від інших якостей вироблення та зносостійкістю.
Стави Ferodo і будь впевнений у своїх гальмах!
Диск встановлюється на ЗАДнюЮ вісь MAZDA 6 GG з двигунами 1.8, 2.0, 2.3 бензин, 2.0DI (подходит на Mazda Premacy CP
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Товщина | 10 мм |
| Країна виробник | Великобританія |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Призначення | Задні колеса |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Виробник | Ferodo |
| Зовнішній діаметр | 280 мм |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Перфорація дисків | Без перфорації |
| Діаметр маточини | 72 мм |
| Код запчастини | DDF1500 |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 6 |
| Висота | 40.4 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Покриття дисків | Змащені маслом |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Mazda |
| Модель | 6 |
| Серія | 6 (GG) 2002-2007 |
| Сумісність з: | Mazda PREMACY (CP) 1999-2005 |
- Ціна: 1 190 ₴
