
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гарний варіант у поєднанні ціна/якість.
Для Mazda 6 GG 1.8 (2002-2007).
Підходить на Mazda Premacy 1.8/1.9 2.0
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 24 мм |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Призначення | Передні колеса |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Перфорація дисків | Без перфорації |
| Виробник | Toko |
| Зовнішній діаметр | 273.5 мм |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Діаметр маточини | 72 мм |
| Код запчастини | T2312074 |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність з: | Mazda PREMACY (CP) 1999-2005 |
| Модель | 6 |
| Серія | 6 (GG) 2002-2007 |
- Ціна: 780 ₴
