
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
На Mazda Xedos 9 2.0, 2.3, 2.5 ДО 2000 р.в. (просяба враховувати під час замовлення).
Діаметр маточини — 202, діаметр центрування — 72.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Перфорація дисків | Без перфорації |
| Виробник | Toko |
| Товщина | 9.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 286 мм |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Діаметр маточини | 202 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Код запчастини | T2412022 |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | Xedos 9 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | повний |
| Модель | Xedos 9 |
| Серія | XEDOS 9 (TA) 1993-2001 |
- Ціна: 647 ₴
