
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гальмівний диск виробництва TRW, гарне поєднання ціна/якість.
Код за каталогом виробника — DF4012.
Диск на Mazda Xedos 9 2.0, 2.3, 2.5 ДО 2000 р.в. (просяба враховувати під час замовлення).
Оригінальний номер TY013325X
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Вентильовані |
| Країна виробник | Польща |
| Товщина | 28 мм |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Призначення | Передні колеса |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Виробник | TRW |
| Зовнішній діаметр | 274 мм |
| Тип запчастини | Аналог |
| Перфорація дисків | Без перфорації |
| Діаметр маточини | 72 мм |
| Код запчастини | DF4012 |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | Xedos 9 |
| Висота | 51 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114 мм |
| Колір | Чорний |
| Покриття дисків | Пофарбований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модель | Xedos 9 |
| Серія | XEDOS 9 (TA) 1993-2001 |
- Ціна: 1 560 ₴
