

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код за оригінальним каталогом MAZDA — GA5Y26251D, код за каталогом TEXTAR — 92062100.
Для Mazda Xedos 6 (CA) 1.6 16v и 2.0 v6
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Невентильовані |
| Країна виробник | Німеччина |
| Товщина | 10 мм |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Призначення | Задні колеса |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Виробник | Textar |
| Зовнішній діаметр | 261 мм |
| Тип запчастини | Аналог |
| Перфорація дисків | Без перфорації |
| Діаметр маточини | 72 мм |
| Код запчастини | 92062100 |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | Xedos 6 |
| Висота | 40.1 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 13.3 мм |
| Конструктивні особливості | Без колісних шпильок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність з: | Mazda MX-6 (GE) 1991-1997 |
| Модель | Xedos 6 |
| Серія | XEDOS 6 (CA) 1992-1999 |
- Ціна: 820 ₴
