

Передні гальмівні колодки виробництва АВЕ (доброї якості колодки, чудове гальмування, не скрипучі)
| Ширина (мм) | 132 |
| Гальмівна система | Akebono |
| Товщина [мм] | 15,8 |
| Сторона встановлення | передний мост |
| Датчик зношування | зі звуковим попередженням зношування |
| Висота [мм] | 51,5 |
Застосування:
| MAZDA XEDOS 6 (CA) MAZDA XEDOS 6 (CA) 2.0 V6
седан
|
1992-1999 | 106 | 144 | 1995 |
| MAZDA MX-6 (GE) MAZDA MX-6 (GE) 2.5 i 24V
купе
|
1991-1997 | 120 | 163 | 2497 |
| MAZDA MX-6 (GE) MAZDA MX-6 (GE) 2.0
купе
|
1991-1997 | 85 | 115 | 1991 |
| MAZDA PREMACY (CP) MAZDA PREMACY (CP) 2.0 TD
вен
|
1999-2005 | 74 | 101 | 1998 |
| MAZDA 626 IV Hatchback (GE) MAZDA 626 IV Hatchback (GE) 1.8
Похила задня частина
|
1991-1998 | 66 | 90 | 1840 |
| MAZDA 626 IV Hatchback (GE) MAZDA 626 IV Hatchback (GE) 2.0 i 4WD
Похила задня частина
|
1991-1998 | 85 | 116 | 1991 |
| MAZDA 626 IV (GE) MAZDA 626 IV (GE) 2.0 i 4WD
седан
|
1991-1998 | 85 | 116 | 1991 |
| MAZDA 626 IV Hatchback (GE) MAZDA 626 IV Hatchback (GE) 1.8
Похила задня частина
|
1991-1998 | 77 | 105 | 1840 |
| MAZDA 626 IV Hatchback (GE) MAZDA 626 IV Hatchback (GE) 2.0 D GLX Comprex
Похила задня частина
|
1991-1998 | 55 | 75 | 1998 |
| MAZDA MX-6 (GE) MAZDA MX-6 (GE) 2.5 24V
купе
|
1991-1997 | 121 | 165 | 2497 |
| MAZDA 323 S VI (BJ) MAZDA 323 S VI (BJ) 1.9 16V
седан
|
1998-2004 | 84 | 114 | 1840 |
| MAZDA XEDOS 6 (CA) MAZDA XEDOS 6 (CA) 1.6 16V
седан
|
1992-1999 | 79 | 107 | 1598 |
| MAZDA 323 F VI (BJ) MAZDA 323 F VI (BJ) 2.0 TD
Похила задня частина
|
1998-2004 | 74 | 101 | 1998 |
| MAZDA 626 V Hatchback (GF) MAZDA 626 V Hatchback (GF) 2.0 H.P.
Похила задня частина
|
1997-2002 | 100 | 136 | 1991 |
| MAZDA 323 S VI (BJ) MAZDA 323 S VI (BJ) 1.6
седан
|
1998-2004 | 72 | 98 | 1598 |
| MAZDA XEDOS 6 (CA) MAZDA XEDOS 6 (CA) 2.0 V6
седан
|
1992-1999 | 103 | 140 | 1995 |
| MAZDA 323 S VI (BJ) MAZDA 323 S VI (BJ) 1.6
седан
|
1998-2004 | 70 | 95 | 1598 |
| MAZDA PREMACY (CP) MAZDA PREMACY (CP) 2.0 TD
вен
|
1999-2005 | 66 | 90 | 1998 |
| MAZDA 323 F VI (BJ) MAZDA 323 F VI (BJ) 2.0
Похила задня частина
|
1998-2004 | 96 | 131 | 1991 |
| MAZDA 323 F VI (BJ) MAZDA 323 F VI (BJ) 2.0 TD
Похила задня частина
|
1998-2004 | 66 | 90 | 1998 |
| MAZDA 323 F VI (BJ) MAZDA 323 F VI (BJ) 1.6
Похила задня частина
|
1998-2004 | 72 | 98 | 1598 |
| MAZDA 323 S VI (BJ) MAZDA 323 S VI (BJ) 2.0
седан
|
1998-2004 | 96 | 131 | 1991 |
| MAZDA 323 S VI (BJ) MAZDA 323 S VI (BJ) 2.0 TD
седан
|
1998-2004 | 66 | 90 | 1998 |
| MAZDA 626 V Station Wagon (GW) MAZDA 626 V Station Wagon (GW) 1.8
універсал
|
1998-2002 | 74 | 100 | 1840 |
| MAZDA 626 IV (GE) MAZDA 626 IV (GE) 2.0 D GLX Comprex
седан
|
1991-1998 | 55 | 75 | 1998 |
| MAZDA 626 IV Hatchback (GE) MAZDA 626 IV Hatchback (GE) 2.0 i
Похила задня частина
|
1991-1998 | 85 | 115 | 1991 |
| MAZDA 626 IV Hatchback (GE) MAZDA 626 IV Hatchback (GE) 2.5 24V
Похила задня частина
|
1991-1998 | 121 | 165 | 2497 |
| MAZDA 626 V Hatchback (GF) MAZDA 626 V Hatchback (GF) 2.0 Turbo DI
Похила задня частина
|
1997-2002 | 74 | 101 | 1998 |
| MAZDA 323 F VI (BJ) MAZDA 323 F VI (BJ) 1.6
Похила задня частина
|
1998-2004 | 70 | 95 | 1598 |
| MAZDA 323 F VI (BJ) MAZDA 323 F VI (BJ) 2.0 D
Похила задня частина
|
1998-2004 | 52 | 71 | 1998 |
| MAZDA 626 V Hatchback (GF) MAZDA 626 V Hatchback (GF) 2.0 DITD
Похила задня частина
|
1997-2002 | 66 | 90 | 1998 |
| MAZDA 626 V (GF) MAZDA 626 V (GF) 2.0
седан
|
1997-2002 | 85 | 115 | 1991 |
| MAZDA XEDOS 6 (CA) MAZDA XEDOS 6 (CA) 1.6 16V
седан
|
1992-1999 | 83 | 113 | 1598 |
| MAZDA 323 S VI (BJ) MAZDA 323 S VI (BJ) 2.0 D
седан
|
1998-2004 | 52 | 71 | 1998 |
| MAZDA 626 V (GF) MAZDA 626 V (GF) 2.0 Turbo DI
седан
|
1997-2002 | 74 | 101 | 1998 |
| MAZDA 323 F VI (BJ) MAZDA 323 F VI (BJ) 1.9 16V
Похила задня частина
|
1998-2004 | 84 | 114 | 1840 |
| MAZDA 626 V (GF) MAZDA 626 V (GF) 2.0
седан
|
1997-2002 | 100 | 136 | 1991 |
| MAZDA 626 V Hatchback (GF) MAZDA 626 V Hatchback (GF) 2.0
Похила задня частина
|
1997-2002 | 85 | 115 | 1991 |
| MAZDA 626 V Hatchback (GF) MAZDA 626 V Hatchback (GF) 1.8
Похила задня частина
|
1997-2002 | 66 | 90 | 1840 |
| MAZDA 626 V Hatchback (GF) MAZDA 626 V Hatchback (GF) 2.0 TD
Похила задня частина
|
1997-2002 | 81 | 110 | 1998 |
| MAZDA 626 IV Hatchback (GE) MAZDA 626 IV Hatchback (GE) 2.5 24V
Похила задня частина
|
1991-1998 | 120 | 163 | 2497 |
| MAZDA 626 IV (GE) MAZDA 626 IV (GE) 2.0 i
седан
|
1991-1998 | 85 | 115 | 1991 |
| MAZDA 626 V Hatchback (GF) MAZDA 626 V Hatchback (GF) 1.8
Похила задня частина
|
1997-2002 | 74 | 100 | 1840 |
| MAZDA 626 IV (GE) MAZDA 626 IV (GE) 1.8 i
седан
|
1991-1998 | 77 | 105 | 1840 |
| MAZDA 626 IV (GE) MAZDA 626 IV (GE) 1.8 i
седан
|
1991-1998 | 66 | 90 | 1840 |
| MAZDA 626 V Station Wagon (GW) MAZDA 626 V Station Wagon (GW) 1.8
універсал
|
1998-2002 | 66 | 90 | 1840 |
| MAZDA PREMACY (CP) MAZDA PREMACY (CP) 1.9
вен
|
1999-2005 | 74 | 100 | 1840 |
| MAZDA PREMACY (CP) MAZDA PREMACY (CP) 1.9
вен
|
1999-2005 | 84 | 114 | 1840 |
| MAZDA 626 V (GF) MAZDA 626 V (GF) 2.0 TD
седан
|
1997-2002 | 81 | 110 | 1998 |
| MAZDA 626 V Station Wagon (GW) MAZDA 626 V Station Wagon (GW) 2.0
універсал
|
1998-2002 | 85 | 116 | 1991 |
| MAZDA 626 V (GF) MAZDA 626 V (GF) 2.0 DI TD
седан
|
1997-2002 | 66 | 90 | 1998 |
| MAZDA 626 V Station Wagon (GW) MAZDA 626 V Station Wagon (GW) 2.0 H.P.
універсал
|
1998-2002 | 100 | 136 | 1991 |
| MAZDA 626 V (GF) MAZDA 626 V (GF) 1.8
седан
|
1997-2002 | 66 | 90 | 1840 |
| MAZDA 626 V (GF) MAZDA 626 V (GF) 1.8
седан
|
1997-2002 | 74 | 100 | 1840 |
ABE — великий польський виробник деталей автомобільного гальма. Може похвалитися досить високою якістю продукції та низьким відсотком браку. Продукція також має сертифікат стандарту ECR-90.
Як зазначили автолюби, деталі гарантують високу якість гальмування (виключаючи різке гальмування на високих швидкостях), досить швидке притирання. Також деталі мають непоганий експлуатаційний ресурс: 50 тис. км і більше для колодок. Запчастини ABE — гарні представники бюджетного сегмента.
Продукція польського ABE швидко набирає популярності в країнах Східної Європи. Причин три: низька ціна, прийнятна якість, немає підробок. У плані геометрії запчастин повністю відповідають оригінальним автомобільним гальмам. Варто зазначити, що гальмівні колодки ABE вирізняються високою м'якістю. Вони сумісні практично з усіма бюджетними дисками, що дає автолюбим можливість придбати та встановити недорогі гальма на свій транспортний засіб.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Країна виробник | Польща |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Призначення | Передні колеса |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Тип | Дискові |
| Код запчастини | C13038ABE |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 626 |
| Ширина | 132 мм |
| Висота | 51.5 мм |
| Товщина | 15.8 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модель | 626 |
| Серія | 626 IV (GE) 1991-1997 |
| Сумісність з: | Mazda 323 S VI (BJ) 1998-2004 |
- Ціна: 730 ₴
