
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник передньої маточини виробництва Optimal (Німеччина). У комплекті з гайкою та стопорним кільцем.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OPTIMAL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Вид підшипника | Ступиці переднього колеса |
| Внутрішній діаметр | 42 мм |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Код запчастини | 941311 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 626 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модель | 626 |
| Серія | 626 IV (GE) 1991-1997 |
- Ціна: 710 ₴
