
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Задній гальмівний диск виробництва ABE (Польща).
Гарна якість за розумні гроші!
Характеристики деталі:
| Товщина гальмівного диска (мм) | 10 |
| Тип гальмівного диска | повний |
| Мінімальна товщина [мм] | 8 |
| Кількість отворів | 4 |
| Діаметр центрування [мм] | 55 |
| Діаметр маточини [мм] | 134,9 |
| Діаметр [мм] | 261 |
| Висота [мм] | 40 |
| ? фаски 2 [мм] | 100 |
Застосування:
| MAZDA 323 S VI (BJ) MAZDA 323 S VI (BJ) 1.5 16V
седан
|
1998-2004 | 65 | 88 | 1498 |
| MAZDA 323 S VI (BJ) MAZDA 323 S VI (BJ) 1.6
седан
|
1998-2004 | 70 | 95 | 1598 |
| MAZDA 323 S VI (BJ) MAZDA 323 S VI (BJ) 1.4
седан
|
1998-2004 | 53 | 72 | 1324 |
| MAZDA 323 S VI (BJ) MAZDA 323 S VI (BJ) 2.0
седан
|
1998-2004 | 96 | 131 | 1991 |
| MAZDA 323 S VI (BJ) MAZDA 323 S VI (BJ) 1.6
седан
|
1998-2004 | 72 | 98 | 1598 |
| MAZDA 323 S VI (BJ) MAZDA 323 S VI (BJ) 1.9 16V
седан
|
1998-2004 | 84 | 114 | 1840 |
| MAZDA 323 S VI (BJ) MAZDA 323 S VI (BJ) 2.0 TD
седан
|
1998-2004 | 66 | 90 | 1998 |
| MAZDA 323 F VI (BJ) MAZDA 323 F VI (BJ) 1.9 16V
Похила задня частина
|
1998-2004 | 84 | 114 | 1840 |
| MAZDA 323 F VI (BJ) MAZDA 323 F VI (BJ) 1.6
Похила задня частина
|
1998-2004 | 72 | 98 | 1598 |
| MAZDA 323 F VI (BJ) MAZDA 323 F VI (BJ) 2.0
Похила задня частина
|
1998-2004 | 96 | 131 | 1991 |
| MAZDA 323 F VI (BJ) MAZDA 323 F VI (BJ) 2.0 TD
Похила задня частина
|
1998-2004 | 66 | 90 | 1998 |
| MAZDA 323 F VI (BJ) MAZDA 323 F VI (BJ) 2.0 TD
Похила задня частина
|
1998-2004 | 74 | 101 | 1998 |
| MAZDA 323 S VI (BJ) MAZDA 323 S VI (BJ) 1.4 16V
седан
|
1998-2004 | 54 | 73 | 1324 |
| MAZDA 323 F VI (BJ) MAZDA 323 F VI (BJ) 1.4 16V
Похила задня частина
|
1998-2004 | 54 | 73 | 1324 |
| MAZDA 323 S VI (BJ) MAZDA 323 S VI (BJ) 2.0 D
седан
|
1998-2004 | 52 | 71 | 1998 |
| MAZDA 323 F VI (BJ) MAZDA 323 F VI (BJ) 1.5 16V
Похила задня частина
|
1998-2004 | 65 | 88 | 1498 |
| MAZDA 323 F VI (BJ) MAZDA 323 F VI (BJ) 1.4
Похила задня частина
|
1998-2004 | 53 | 72 | 1324 |
| MAZDA 323 F VI (BJ) MAZDA 323 F VI (BJ) 2.0 D
Похила задня частина
|
1998-2004 | 52 | 71 | 1998 |
| MAZDA 323 F VI (BJ) MAZDA 323 F VI (BJ) 1.6
Похила задня частина
|
1998-2004 | 70 | 95 | 1598 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Країна виробник | Польща |
| Товщина | 10 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Зовнішній діаметр | 261 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Діаметр маточини | 55 мм |
| Перфорація дисків | Без перфорації |
| Код запчастини | C43007ABE |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 323 |
| Висота | 39.9 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 100 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модель | 323 |
| Серія | 323 F VI (BJ) 1998-2004 |
| Сумісність з: | Mazda 323 S VI (BJ) 1998-2004 |
- Ціна: 980 ₴
