

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ремкомплект заднього гальмівного супорту (повний, 10 деталей).
|
Характеристики деталі:
|
|
Застосування:
Mazda Premacy CP (1999-2005)
Mazda 323 BJ (1998-2004)
Mazda 626 GF/GW (1997-2002)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Конструкція | Однопоршневі |
| Виробник | Frenkit |
| Країна виробник | Іспанія |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Призначення | Задні колеса |
| Код запчастини | 235012 |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 626 |
| Діаметр | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність з: | Mazda 626 V Station Wagon (GW) 1998-2002 |
| Модель | 626 |
| Серія | 626 V (GF) 1997-2002 |
- Ціна: 245 ₴
