
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гальмівний диск передній Nipparts.
Характеристики деталі:
| Товщина гальмівного диска (мм) | 24 |
| Тип гальмівного диска | з внутрішньою вентиляцією |
| Мінімальна товщина [мм] | 22 |
| Кількість отворів | 5 |
| Діаметр центрування [мм] | 72 |
| Діаметр маточини [мм] | 154 |
| Діаметр [мм] | 274 |
| Висота [мм] | 47,4 |
| ? фаски 2 [мм] | 114,3 |
Застосування:
| Марка | Модель | Тип |
Нач. вып.
|
Остаточно. вип.
|
Об'єм
(куб.см) |
Потужність
(кВт) |
Потужність
(л.с.) |
Кількість
цил. |
Код двіг.
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MAZDA |
6 седан (GH)
|
2.0 MZR
|
2007.08
|
|
1999
|
108
|
147
|
4
|
LF17
|
| MAZDA |
6 (GH)
|
2.0 MZR
|
2007.08
|
|
1999
|
108
|
147
|
4
|
LF17
|
| MAZDA |
6 седан (GH)
|
2.5 MZR
|
2007.08
|
|
2488
|
125
|
170
|
4
|
L5-VE
|
| MAZDA |
6 (GH)
|
2.5 MZR
|
2007.08
|
|
2488
|
125
|
170
|
4
|
L5-VE
|
| MAZDA |
6 Sport (GH)
|
1.8 MZR
|
2007.08
|
|
1798
|
88
|
120
|
4
|
L813
|
| MAZDA |
6 Похила задня частина (GH)
|
1.8 MZR
|
2007.08
|
|
1798
|
88
|
120
|
4
|
L813
|
| MAZDA |
ATENZA Похибка задня частина (GG)
|
1.8
|
2002.08
|
2007.08
|
1798
|
88
|
120
|
4
|
L813
|
| MAZDA |
6 Hatchback (GG)
|
1.8
|
2002.08
|
2007.08
|
1798
|
88
|
120
|
4
|
L813
|
| MAZDA |
ATENZA (GG)
|
1.8
|
2002.08
|
2007.08
|
1798
|
88
|
120
|
4
|
L813
|
| MAZDA |
ATENZA (GG)
|
1.8
|
2002.08
|
2007.08
|
1798
|
88
|
120
|
4
|
L823
|
| MAZDA |
ATENZA (GG)
|
1.8
|
2002.08
|
2007.08
|
1798
|
88
|
120
|
4
|
L828
|
| MAZDA |
6 седан (GG)
|
1.8
|
2002.08
|
2007.08
|
1798
|
88
|
120
|
4
|
L813
|
| MAZDA |
6 седан (GG)
|
1.8
|
2002.08
|
2007.08
|
1798
|
88
|
120
|
4
|
L823
|
| MAZDA |
6 седан (GG)
|
1.8
|
2002.08
|
2007.08
|
1798
|
88
|
120
|
4
|
L828
|
| MAZDA |
6 (GG)
|
1.8
|
2002.08
|
2007.08
|
1798
|
88
|
120
|
4
|
L813
|
| MAZDA |
6 (GG)
|
1.8
|
2002.08
|
2007.08
|
1798
|
88
|
120
|
4
|
L823
|
| MAZDA |
6 (GG)
|
1.8
|
2002.08
|
2007.08
|
1798
|
88
|
120
|
4
|
L828
|
| MAZDA |
ATENZA універсал (GY)
|
1.8
|
2002.08
|
2007.08
|
1798
|
88
|
120
|
4
|
L813
|
| MAZDA |
6 Station Wagon (GY)
|
1.8
|
2002.08
|
2007.08
|
1798
|
88
|
120
|
4
|
L813
|
| MAZDA |
PREMACY (CP)
|
2.0
|
2001.11
|
2005.03
|
1991
|
96
|
131
|
4
|
FS7G
|
| MAZDA |
PREMACY (CP)
|
2.0
|
2001.11
|
2005.03
|
1991
|
96
|
131
|
4
|
FS7E
|
| MAZDA |
ETUDE VI (BJ)
|
2.0
|
2001.01
|
2004.05
|
1991
|
96
|
131
|
4
|
FS7E
|
| MAZDA |
ETUDE VI (BJ)
|
2.0
|
2001.01
|
2004.05
|
1991
|
96
|
131
|
4
|
FS7G
|
| MAZDA |
FAMILIA VI (BJ)
|
2.0
|
2001.01
|
2004.05
|
1991
|
96
|
131
|
4
|
FS7E
|
| MAZDA |
FAMILIA VI (BJ)
|
2.0
|
2001.01
|
2004.05
|
1991
|
96
|
131
|
4
|
FS7G
|
| MAZDA |
323 F/P Mk VI (BJ)
|
2.0
|
2001.01
|
2004.05
|
1991
|
96
|
131
|
4
|
FS7E
|
| MAZDA |
323 F/P Mk VI (BJ)
|
2.0
|
2001.01
|
2004.05
|
1991
|
96
|
131
|
4
|
FS7G
|
| MAZDA |
323 ASTINA VI (BJ)
|
2.0
|
2001.01
|
2004.05
|
1991
|
96
|
131
|
4
|
FS7E
|
| MAZDA |
323 ASTINA VI (BJ)
|
2.0
|
2001.01
|
2004.05
|
1991
|
96
|
131
|
4
|
FS7G
|
| MAZDA |
323 F VI (BJ)
|
2.0
|
2001.01
|
2004.05
|
1991
|
96
|
131
|
4
|
FS7E
|
| MAZDA |
323 F VI (BJ)
|
2.0
|
2001.01
|
2004.05
|
1991
|
96
|
131
|
4
|
FS7G
|
| MAZDA |
ETUDE VI (BJ)
|
2.0
|
2001.01
|
2004.05
|
1991
|
96
|
131
|
4
|
FS7E
|
| MAZDA |
ETUDE VI (BJ)
|
2.0
|
2001.01
|
2004.05
|
1991
|
96
|
131
|
4
|
FS7G
|
| MAZDA |
FAMILIA VI (BJ)
|
2.0
|
2001.01
|
2004.05
|
1991
|
96
|
131
|
4
|
FS7E
|
| MAZDA |
FAMILIA VI (BJ)
|
2.0
|
2001.01
|
2004.05
|
1991
|
96
|
131
|
4
|
FS7G
|
| MAZDA |
323 S Mk VI (BJ)
|
2.0
|
2001.01
|
2004.05
|
1991
|
96
|
131
|
4
|
FS7E
|
| MAZDA |
323 S Mk VI (BJ)
|
2.0
|
2001.01
|
2004.05
|
1991
|
96
|
131
|
4
|
FS7G
|
| MAZDA |
323 PROTEGÉ VI (BJ)
|
2.0
|
2001.01
|
2004.05
|
1991
|
96
|
131
|
4
|
FS7E
|
| MAZDA |
323 PROTEGÉ VI (BJ)
|
2.0
|
2001.01
|
2004.05
|
1991
|
96
|
131
|
4
|
FS7G
|
| MAZDA |
323 S VI (BJ)
|
2.0
|
2001.01
|
2004.05
|
1991
|
96
|
131
|
4
|
FS7E
|
| MAZDA |
323 S VI (BJ)
|
2.0
|
2001.01
|
2004.05
|
1991
|
96
|
131
|
4
|
FS7G
|
| MAZDA |
CAPELLA V Rural (GW)
|
2.0 TD
|
2000.10
|
2002.10
|
1998
|
81
|
110
|
4
|
|
| MAZDA |
626 Mk V універсал (GW)
|
2.0 TD
|
2000.10
|
2002.10
|
1998
|
81
|
110
|
4
|
|
| MAZDA |
626 V Break (GW)
|
2.0 TD
|
2000.10
|
2002.10
|
1998
|
81
|
110
|
4
|
|
| MAZDA |
CAPELLA V універсал (GW)
|
2.0 TD
|
2000.10
|
2002.10
|
1998
|
81
|
110
|
4
|
|
| MAZDA |
626 V Station Wagon (GW)
|
2.0 TD
|
2000.10
|
2002.10
|
1998
|
81
|
110
|
4
|
|
| MAZDA |
PREMACY (CP)
|
2.0 TD
|
2000.07
|
2005.03
|
1998
|
74
|
101
|
4
|
RF4F
|
| MAZDA |
CAPELLA V Rural (GW)
|
1.9
|
2000.01
|
2002.10
|
1840
|
74
|
100
|
4
|
FP9A
|
| MAZDA |
626 Mk V універсал (GW)
|
1.9
|
2000.01
|
2002.10
|
1840
|
74
|
100
|
4
|
FP9A
|
| MAZDA |
626 V Break (GW)
|
1.9
|
2000.01
|
2002.10
|
1840
|
74
|
100
|
4
|
FP9A
|
| MAZDA |
CAPELLA V універсал (GW)
|
1.9
|
2000.01
|
2002.10
|
1840
|
74
|
100
|
4
|
FP9A
|
| MAZDA |
626 V Station Wagon (GW)
|
1.9
|
2000.01
|
2002.10
|
1840
|
74
|
100
|
4
|
FP9A
|
| MAZDA |
CAPELLA V Rural (GW)
|
1.8
|
2000.01
|
2002.10
|
1840
|
74
|
100
|
4
|
FP9A
|
| MAZDA |
626 Mk V універсал (GW)
|
1.8
|
2000.01
|
2002.10
|
1840
|
74
|
100
|
4
|
FP9A
|
| MAZDA |
626 V Break (GW)
|
1.8
|
2000.01
|
2002.10
|
1840
|
74
|
100
|
4
|
FP9A
|
| MAZDA |
CAPELLA V універсал (GW)
|
1.8
|
2000.01
|
2002.10
|
1840
|
74
|
100
|
4
|
FP9A
|
| MAZDA |
626 V Station Wagon (GW)
|
1.8
|
2000.01
|
2002.10
|
1840
|
74
|
100
|
4
|
FP9A
|
| MAZDA |
CAPELLA V Rural (GW)
|
2.0 DITD
|
1999.09
|
2002.10
|
1998
|
66
|
90
|
4
|
RF3F
|
| MAZDA |
626 Mk V універсал (GW)
|
2.0 DITD
|
1999.09
|
2002.10
|
1998
|
66
|
90
|
4
|
RF3F
|
| MAZDA |
626 V Break (GW)
|
2.0 DITD
|
1999.09
|
2002.10
|
1998
|
66
|
90
|
4
|
RF3F
|
| MAZDA |
CAPELLA V універсал (GW)
|
2.0 DITD
|
1999.09
|
2002.10
|
1998
|
66
|
90
|
4
|
RF3F
|
| MAZDA |
626 V Station Wagon (GW)
|
2.0 DITD
|
1999.09
|
2002.10
|
1998
|
66
|
90
|
4
|
RF3F
|
| MAZDA |
PREMACY (CP)
|
1.9
|
1999.07
|
2005.03
|
1840
|
74
|
100
|
4
|
FP
|
| MAZDA |
CAPELLA V Rural (GW)
|
2.0 Turbo DI
|
1998.04
|
2002.10
|
1998
|
74
|
101
|
4
|
RF4F
|
| MAZDA |
626 Mk V універсал (GW)
|
2.0 Turbo DI
|
1998.04
|
2002.10
|
1998
|
74
|
101
|
4
|
RF4F
|
| MAZDA |
626 V Break (GW)
|
2.0 Turbo DI
|
1998.04
|
2002.10
|
1998
|
74
|
101
|
4
|
RF4F
|
| MAZDA |
CAPELLA V універсал (GW)
|
2.0 Turbo DI
|
1998.04
|
2002.10
|
1998
|
74
|
101
|
4
|
RF4F
|
| MAZDA |
626 V Station Wagon (GW)
|
2.0 Turbo DI
|
1998.04
|
2002.10
|
1998
|
74
|
101
|
4
|
RF4F
|
| MAZDA |
CAPELLA V Rural (GW)
|
2.0
|
1998.02
|
2002.10
|
1991
|
85
|
116
|
4
|
FS
|
| MAZDA |
626 Mk V універсал (GW)
|
2.0
|
1998.02
|
2002.10
|
1991
|
85
|
116
|
4
|
FS
|
| MAZDA |
626 V Break (GW)
|
2.0
|
1998.02
|
2002.10
|
1991
|
85
|
116
|
4
|
FS
|
| MAZDA |
CAPELLA V універсал (GW)
|
2.0
|
1998.02
|
2002.10
|
1991
|
85
|
116
|
4
|
FS
|
| MAZDA |
626 V Station Wagon (GW)
|
2.0
|
1998.02
|
2002.10
|
1991
|
85
|
116
|
4
|
FS
|
| MAZDA |
CAPELLA V Rural (GW)
|
2.0 H.P.
|
1998.02
|
2002.10
|
1991
|
100
|
136
|
4
|
FS2C
|
| MAZDA |
626 Mk V універсал (GW)
|
2.0 H.P.
|
1998.02
|
2002.10
|
1991
|
100
|
136
|
4
|
FS2C
|
| MAZDA |
626 V Break (GW)
|
2.0 H.P.
|
1998.02
|
2002.10
|
1991
|
100
|
136
|
4
|
FS2C
|
| MAZDA |
CAPELLA V універсал (GW)
|
2.0 H.P.
|
1998.02
|
2002.10
|
1991
|
100
|
136
|
4
|
FS2C
|
| MAZDA |
626 V Station Wagon (GW)
|
2.0 H.P.
|
1998.02
|
2002.10
|
1991
|
100
|
136
|
4
|
FS2C
|
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 24 мм |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Призначення | Передні колеса |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Виробник | Nipparts |
| Зовнішній діаметр | 274 мм |
| Тип запчастини | Аналог |
| Перфорація дисків | Без перфорації |
| Діаметр маточини | 154 мм |
| Код запчастини | J3303070 |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 323 |
| Висота | 47.4 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | 323 F VI (BJ) 1998-2004 |
| Модель | 323 |
| Сумісність з: | Mazda 323 S VI (BJ) 1998-2004 |
- Ціна: 680 ₴
