
Гальмівний диск передній для Mazda 323 f/s/p BJ (1998-2004) з двигунами 1.6 1.8 2.0 бензин, 2.0 дизель/турбодизель
Виробник ABE.
ABE — великий польський виробник деталей автомобільного гальма. Продукція має сертифікат стандарту ECR-90.
Як зазначили автолюби, деталі гарантують високу якість гальмування, досить швидку притирання. Також деталі мають непоганий експлуатаційний ресурс: 50 тис. км і більше для колодок. Запчастини ABE — гарні представники бюджетного сегмента.
Продукція польського ABE швидко набирає популярності в країнах Східної Європи. Причин три: низька ціна, прийнятна якість, немає підробок. У плані геометрії запчастин повністю відповідають оригінальним автомобільним гальмам. Варто зазначити, що гальмівні колодки ABE вирізняються високою м'якістю. Вони сумісні практично з усіма бюджетними дисками, що дає автолюбим можливість придбати та встановити недорогі гальма на свій транспортний засіб.
| Товщина гальмівного диска (мм) | 24 |
| Товщина [мм] | 24 |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Мінімальна товщина [мм] | 22 |
| Матеріал | Сірий чавун |
| Кількість отворів | 4 |
| Діаметр центрування [мм] | 55 |
| Діаметр [мм] | 257 |
| Висота [мм] | 47 |
(На 323 BJ з двигуном 2.0 також встановлювалися диски на 5 отворів діаметром 273,5 мм, (також є в наявності) — дивіться інші позиції на нашому сайті або зв'язуйтеся з менеджерами).
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Вентильовані |
| Країна виробник | Польща |
| Товщина | 24 мм |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Призначення | Передні колеса |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Виробник | ABE |
| Зовнішній діаметр | 257 мм |
| Тип запчастини | Аналог |
| Перфорація дисків | Без перфорації |
| Діаметр маточини | 55 мм |
| Код запчастини | C33016ABE |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 323 |
| Висота | 47 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність з: | Mazda 323 S VI (BJ) 1998-2004 |
| Модель | 323 |
| Серія | 323 F VI (BJ) 1998-2004 |
- Ціна: 945 ₴
