

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гальмівний диск передній для Mazda 6 GG/GY (2002-2007) з двигунами 2.0/2.3 бензин, 2.0 дизель.
Характеристики: діаметр [мм]: 283. Товщина гальмівного диска (мм): 25. Мінімальна товщина [мм]: 23. Висота [мм]: 48,4. Кількість отворів у диску колеса: 5. Тип гальмівного диска: вентильований. Діаметр маточини 1 [мм]: 72. Вес [кг]: 7,81.
Виробник — німецька компанія Bosch.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Вентильовані |
| Країна виробник | Німеччина |
| Товщина | 25 мм |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Призначення | Передні колеса |
| Перфорація дисків | Без перфорації |
| Виробник | Bosch |
| Зовнішній діаметр | 283 мм |
| Тип запчастини | Аналог |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Діаметр маточини | 72 мм |
| Код запчастини | 0986479132 |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 6 |
| Висота | 48.5 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Покриття дисків | Змащені маслом |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність з: | Mazda 6 Station Wagon (GY) 2002-2007 |
| Модель | 6 |
| Серія | 6 (GG) 2002-2007 |
- Ціна: 1 213 ₴
