
Гальмівний диск передній для Mazda 6 GG/GY (2002-2007) з двигунами 2.0/2.3 бензин, 2.0 дизель.
Характеристики: діаметр [мм]: 283. Товщина гальмівного диска (мм): 25. Мінімальна товщина [мм]: 23. Висота [мм]: 48,4. Кількість отворів у диску колеса: 5. Тип гальмівного диска: вентильований. Діаметр маточини 1 [мм]: 72. Вес [кг]: 7,81.
Виробник — ABS, Нідерланди. Передовий виробник гальмівних систем
Компанія існує з 1978 року як виробник високоякісних деталей для гальмівних систем, добре відомий у Нідерландах та за їх межами. З 2004 року ABS також виробляє деталі кермового керування й підвіски для легкових автомобілів.
Зараз компанія ABS, бувши порівняно невеликою за своїми масштабами, забезпечує споживачам у всіх європейських країнах вибір із 20 тисяч найменувань деталей для майже всіх марок і моделей автомобілів.
Деякі вироби компанії є певною мірою унікальними. Так гальмівні колодки ABS одні з небагатьох мають маркування фрикційних матеріалів, які входять до їх складу. Загалом же вся продукція компанії вирізняється високою якістю й довговічністю. А якщо говорити конкретно про деталі гальмівних систем, то вони забезпечують підвищений рівень комфорту та безпеки під час експлуатації. Водночас їм властива висока стабільність гальмівних якостей у широкому діапазоні температур.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Вентильовані |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Товщина | 25 мм |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Призначення | Передні колеса |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Виробник | ABS |
| Зовнішній діаметр | 283 мм |
| Тип запчастини | Аналог |
| Перфорація дисків | Без перфорації |
| Діаметр маточини | 72 мм |
| Код запчастини | 17428 |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність з: | Mazda 6 Station Wagon (GY) 2002-2007 |
| Модель | 6 |
| Серія | 6 (GG) 2002-2007 |
- Ціна: 1 460 ₴
