

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Передній гальмівний диск німецького виробника Textar PRO (з покриттям, що важливо!) для MAZDA 6 GH (2007-2009, 2009-2017), з двигунами 1.8, 2.0, 2.5 бензин, 2.0, 2.2 дизель.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Вентильовані |
| Країна виробник | Німеччина |
| Товщина | 25 мм |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Призначення | Передні колеса |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Виробник | Textar |
| Зовнішній діаметр | 299 мм |
| Тип запчастини | Аналог |
| Перфорація дисків | Без перфорації |
| Діаметр маточини | 72 мм |
| Код запчастини | 92180703 |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 6 |
| Висота | 48.4 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 13.1 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Конструктивні особливості | Без колісних шпильок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модель | 6 |
| Серія | 6 (GH) 2007-2012 |
- Ціна: 1 825 ₴
