
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Передній гальмівний диск на Mazda 6 MPS 2.3 Turbo і Mazda 6 GG 2.3
Blue Print (Великобританія).
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Вентильовані |
| Країна виробник | Великобританія |
| Товщина | 25 мм |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Призначення | Передні колеса |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Виробник | Blue Print |
| Зовнішній діаметр | 320 мм |
| Тип запчастини | Аналог |
| Перфорація дисків | Без перфорації |
| Діаметр маточини | 72 мм |
| Код запчастини | ADM543112 |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 6 |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модель | 6 |
| Серія | 6 (GG) 2002-2007 |
- Ціна: 1 450 ₴
