

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник — Blue Print, країна виробника — Великобританія. Код диска за каталогом Mazda — GA5Y26251D, за каталогом виробника — ADM 54342.
Бюджетний варіант гальмівного диска для їзди середньої інтенсивності, з переважанням міського циклу.
Встановлюється на Mazda Xedos 6 (CA) з двигунами 1.6 16v і 2.0 V6
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Вентильовані |
| Країна виробник | Великобританія |
| Товщина | 10 мм |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Призначення | Задні колеса |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Виробник | Blue Print |
| Зовнішній діаметр | 260 мм |
| Тип запчастини | Аналог |
| Перфорація дисків | Без перфорації |
| Діаметр маточини | 72 мм |
| Код запчастини | ADM 54341 |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | Xedos 6 |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність з: | Mazda MX-6 (GE) 1991-1997 |
| Модель | Xedos 6 |
| Серія | XEDOS 6 (CA) 1992-1999 |
- Ціна: 521 ₴
