

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Амортизатори передні в сборі Mazda 626 GF GW (1997-2002)
Б.у. в дуже хорошому стані, свіжі, майже нові.
Ціна вказана за одиницю. В наявності пара.
Також в наявності дуже багато як нових, так і б.у. запчастин на весь модельний ряд Мазда 323 626 Xedos Premacy MPV. Дзвоніть 0987436141
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tashiko |
| Страна производитель | Тайвань |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип | Газомасляный |
| Конструкция | Однотрубный |
| Расположение | Передний мост |
| Сторона установки | Левый/правый |
| Код запчасти | GE4T34700A |
| Состояние | Б/У |
| Совместимость с маркой | Mazda |
| Совместимость с моделью | 626 |
| Пользовательские характеристики | |
| Модель | 626 |
| Серия | 626 V (GF) 1997-2002 |
| Совместимость | Mazda 626 V Station Wagon (GW) 1998-2002 |
- Цена: 1 100 ₴
