


Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ціна за штуку 280 грн. по фірмі Dr. Motors
Також є оригінал Mazda, 340 грн. за штуку.
Сальник дизельної форсунки Mazda 6 GG GY (2002-2007) Mazda MPV двигуни 2.0 турбодизель.
В наявності багато інших запчастин на данні моделі, ще не все залито на сайт.
Дзвоніть 0987436141
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mazda |
| Ширина | 3 мм |
| Страна производитель | Япония |
| Объем двигателя | 1998 куб. см |
| Внутренний диаметр | 1 мм |
| Внешний диаметр | 2 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Код запчасти | RF5C13R08 |
| Совместимость с маркой | Mazda |
| Совместимость с моделью | 6 |
| Пользовательские характеристики | |
| Совместимость | Mazda 6 Hatchback (GG) 2002-2007, Mazda 6 Station Wagon (GY) 2002-2007 |
| Модель | 6 |
| Серия | 6 (GG) 2002-2007 |
| Марка | Mazda |
- Цена: 280 ₴
