

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник передньої маточини виробництва GMB (Корея)
Застосовується:
Марка:
MAZDA
Модель:
323 C IV (BG)
323 C V (BA)
323 F IV (BG)
Модель:
323 F V (BA)
Модель:
323 F VI (BJ)
323 P V (BA)
323 S IV (BG)
323 S V (BA)
323 S VI (BJ)
MX-3 (EC)
MX-5 I (NA)
MX-5 II (NB)
PREMACY (CP)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GMB |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Вид підшипника | Ступиці переднього колеса |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 74 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Код запчастини | 13012GMB |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 323 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модель | 323 |
| Серія | 323 F V (BA) 1994-1998 |
- Ціна: 740 ₴
