


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник передньої маточини виробництва KOYO (Японія)
Застосовується:
Марка:
MAZDA
Модель:
323 C IV (BG)
323 C V (BA)
323 F IV (BG)
Модель:
323 F V (BA)
Модель:
323 F VI (BJ)
323 P V (BA)
323 S IV (BG)
323 S V (BA)
323 S VI (BJ)
MX-3 (EC)
MX-5 I (NA)
MX-5 II (NB)
PREMACY (CP)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Koyo |
| Країна виробник | Японія |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Вид підшипника | Ступиці переднього колеса |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 74 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Код запчастини | 13012KOYO |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | PREMACY (CP) 1999-2005 |
- Ціна: 860 ₴
